Jestem muzykiem, wokalistą, autorką tekstów i trenerem głosu. Z pasją zajmuję się animacją kultury tradycyjnej. Wraz z moim mężem Maciejem założyłam i prowadzę Zespół Muzyki Dawnej i Tradycyjnej Vox Angeli.
Specjalizuję się w wykonawstwie muzyki europejskiego średniowiecza i renesansu oraz pieśni tradycyjnych w formach niestylizowanych. Szczególne miejsce w moim repertuarze zajmują pieśni tradycyjne z Podkarpacia. Klasycznej sztuki wokalnej uczyłam się w klasie mgr Anny Budzińskiej w Rzeszowie. Pobierałam również nauki u śpiewaków operowych takich jak Elżbieta Mach i Bartosz Bukowski (Theater Magdeburg). Fascynacja archaiczną formą śpiewu dojrzewała we mnie od najmłodszych lat. Zamiłowanie do tradycyjnych pieśni i obrzędów wyniosłam z dzieciństwa spędzonego na wsi. Swoje umiejętności wokalne na niwie białego śpiewu doskonaliłam m.in. na kursach i warsztatach u Ewy Grochowskiej i Adama Struga.
Tajniki śpiewu chorałowego zgłębiałam na warsztatach u Marcina Bornusa Szczycińskiego. Brałam udział w przygotowaniach do wystawienia średniowiecznego dramatu liturgicznego „Ordo Virtutum” Hildegardy z Bingen pod okiem Roberta Pożarskiego. Uczestniczyłam w wielu produkcjach koncertów polskiej i europejskiej muzyki średniowiecznej, m.in. w warsztatach prowadzonych przez Patryzię Bovi (Ensemble Micrologus) oraz Pawła Iwaszkiewicza, których tematem był średniowieczny, starowłoski zbiór „Laudario di Cortona”.
Prowadzę Warsztat Wokalny „Angel's Voice” oparty na autorskim programie kształcenia głosu. Śpiewam w różnych stylistykach wokalnych. Poszukuję korzeni i rodowodu pieśni oraz zajmuję się rekonstrukcją odnalezionego, starodawnego repertuaru. Współpracuje z badaczami obyczajów i obrzędów ludowych, a w szczególności regionu Podkarpacia. Nawiązałam również współpracę z mediami oraz licznymi instytucjami kultury.
Organizuję cykle wydarzeń związane z obrzędowością i kulturą tradycyjną regionu z którego pochodzę. Zainicjowałam i organizuje wraz z mężem Podkarpackie Spotkania Lirników. Wraz z zespołem Vox Angeli koncertuję z repertuarem średniowiecznym i tradycyjnym w całej Polsce. Celem zespołu jest pielęgnowanie tradycji liturgicznego śpiewu chorałowego oraz propagowanie tego wspaniałego bogactwa, jakim jest muzyka dawna i tradycyjna. Ocalenie dla przyszłych pokoleń ojczystego dziedzictwa kulturowego.